• Türkiye'nin en kolay araç kiralama sistemi!

Rikasoft Web Tasarım

Rikasoft Web Tasarım

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte cep telefonu, tablet gibi dijital aletlerin kullanım oranı çığ gibi büyümektedir. İnsanlar artık bilgisayarlardan çok telefon ve tabletler ile internette zaman geçirmektedirler. Günümüzde internette yayınlanan pek çok sitenin telefonda ne kadar kullanışsız halde olduğunu fark etmişsinizdir. Kuzey Kıbrıs'ta mobil web uyumlu (responsive) web tasarım hizmeti veren yazılım firması, maalesef yok denecek kadar azdır.


RikaSoft olarak Kıbrıs’ımızın bu eksikliğini de fark ederek mobil uyumlu web site tasarımında öncü olmak için kolları sıvadık. Her türlü cihaza uygun bir mobil web sitesiniz olsun istiyorsanız, var olan sitenizi mobil uyumlu hale getiriyor veya size yeninden bir tasarım çıkararak mobil uyumlu siteye sahip olmanızı sağlıyoruz. Bütün tablet, ipad, iphone ve andorid cihazlarda sitenizin görüntüsünü kullanışlı hale getiriyoruz.


Sitenizi ihtiyaçlarınızı sağlayacak yine mobil uyumlu yönetim paneli ile birlikte teslim ediyoruz. Mobil uyumlu sistemlerimiz sayesinde sadece cep telefonunuzu kullanarak Dünya’nın neresinde olursanız olun, şirketinizi kolayca avucunuzun içerisinden yönetebilirsiniz.


RikaRent Mobil Rent A Car İş Yönetim Sistemi . KULLANDIĞIN KADAR ÖDE!